Contactgegevens

Contactgegevens

Algemeen
Conferentiehotel Kontakt der Kontinenten
Amersfoortsestraat 20
3769 AS  SOESTERBERG
Telefoon (0346) 35 17 55
Fax (0346) 35 47 35
info@kontaktderkontinenten.nl

Afdeling Reserveringen
Telefoon (0346) 33 25 37
reserveringen@kontaktderkontinenten.nl

Edwin van Dijk
Marije Hazekamp
Annelies van de Ree (ma-di-do)
Christel Timmer (ma-do-vrij)
Monique Zandee (ma-di-do-vrij)

Directeur
René Giel
rene.giel@kontaktderkontinenten.nl

Commercieel manager
Lars Beckers
Telefoon 06 – 22 606 802
lars.beckers@kontaktderkontinenten.nl

Trees Roest, medewerker sales & marketing
sales@kontaktderkontinenten.nl

Controller
Mick Kuijpers
mick.kuijpers@kontaktderkontinenten.nl

Front Office manager
Michael Christiaanse
michael.christiaanse@kontaktderkontinenten.nl

Chef-kok
Mark Palsgraaf
mark.palsgraaf@kontaktderkontinenten.nl

F&B Service manager
Ben Gerrits
ben.gerrits@kontaktderkontinenten.nl